Огляд

Нова модель Focus відзначається абсолютно новим стилем, витонченішим екстер’єром, просторішим салоном, удосконаленим інтер’єром.

У цій моделі нового покоління також застосовано низку передових технологій. Наприклад, інформаційно-розважальна система Ford SYNC 2 із функцією контролю голосу Voice Control і 8-дюймовим сенсорним екраном дозволяє водієві за допомогою голосових команд інтуїтивно керувати системами навігації авто, розваг і клімат-контролю. Система паркування Active Park Assist також вдосконалена та дозволяє паркуватися як паралельно, так і перпендикулярно трафіку без зайвого клопоту.

Широкий діапазон сучасних бензинових і дизельних двигунів забезпечує відмінний баланс потужності та паливної ефективності. Передова трансмісія PowerShift забезпечує ефективне перемикання швидкостей за допомогою кнопки на кермі, що дозволяє ще більше заощаджувати пальне.

Дизайн

 

ЄКСТЕР’ЄР

Сміливий стиль, розвинена деталізація кузова – насамперед, нова решітка радіатора, згладжені задні ліхтарі та задній спойлер додають ефектності та функціональності моделі Focus.

FOCUSХетчбек спередіFOCUS
Хетчбек збоку
FOCUS
Хетчбек
FOCUSХетчбек
FOCUS
Хетчбек
FOCUS
Вагон спереду
FOCUSВагон збокуFOCUS
Вагон
FOCUS
Вагон
FOCUSВагон

 

 

ІНТЕР’ЄР

FOCUS
В салоні
FOCUS
КПП
FOCUS
Панель приборів
FOCUS
На кермі
FOCUS
Екран
FOCUS
Якість обшивки
FOCUS
Сидіння
FOCUS
Матеріал

КОЛЬОРИ

FOCUS
FOCUS
FOCUS
Blazer BlueCandy RedCaribou
FOCUS
FOCUS
FOCUS
Deep Impact BlueIcebergLunar Sky
FOCUS
FOCUS
FOCUS
MagneticShadow BlackTectonic Silver

ПОТУЖНІСТЬ

FOCUS1,0-літровий двигун EcoBoost
Версія неочікувано потужного 1,0-літрового двигуна EcoBoost забезпечує рівень викидів CO2 нижче 100 г/км: це вперше, коли негібридний європейський автомобіль, оснащений бензиновим двигуном здолав зазначений бар’єр.


FOCUSПотужність та ефективність без жодних компромісів
1,5-літровий двигун EcoBoost є новинкою, яка додалася до успішної лінійки двигунів EcoBoost. У процесі вдосконалення двигуна, його об’єм було розумно зменшено (за основу взятий 1,6-літровий двигун EcoBoost) із метою зменшення рівня шкідливих викидів і підвищення економічності пального… без зниження параметрів потужності або керування. Цей двигун пропонується у модифікаціях: 150 к.с. або 182 к.с. з 6-ти ступінчастою ручною коробкою передач та автоматичною коробкою передач.

FOCUSЦілком нова пропозиція
1,5-літровий цілком новий двигун TDCi розроблений на основі 1,6-літрового двигуна TDCi. Двигун забезпечує потужність на рівні 95 к.с., однак із підвищеним рівнем потужності 120 к.с. (з 115 к.с.), підвищено рівень економії пального та зменшено рівень шкідливих викидів. Зараз цей двигун пропонується із 6-ступінчастою механічною коробкою передач, а згодом в 2015 року буде запропоновано двигун потужністю 120 к.с. з автоматичною трансмісією.

Дизельний двигун із низьким рівнем шкідливих викидів
Цей 2,0-літровий дизельний двигун також є новинкою та має потужність 150 к.с., пропонується або з механічною 6-ти ступінчастою, або з автоматичною трансмісією PowerShift, а також у модифікації 185 к.с. з механічною 6-ти ступінчастою коробкою передач. Цей новий дизельний двигун забезпечує значно менший рівень шкідливих викидів порівняно з 2,0-літровим дизельним двигуном, на зміну якому він прийшов.

КЕРУВАННЯ

Нова модель Focus характеризується ще вищим рівнем зчеплення із покриттям дороги, контролю та керування, у будь-якій ситуації: чи то рух на автомагістралі, чи то поворот, чи то гальмування. А маючи автоматичну трансмісію, Ви зможете насолодитися швидкістю перемикання передач і функцією управління Automatic Paddle Shift Controls за допомогою натискання пальцем.


FOCUSМаксимальний контроль на поворотах

Система Torque Vectoring Control перерозподіляє крутний момент двигуна між передніми тяговими колесами відповідно до умов на дорозі та керування. Система фіксує ситуацію 100 разів на секунду, що в 33 рази частіше, ніж моргання оком. Таким чином забезпечується краще зчеплення із дорогою та ультраточне кермування, що неможливо не відчути на поворотах.


FOCUSБільш удосконалений хід
Система багатоланкової задньої підвіски Control Blade забезпечує плавність ходу та ультраточний зв’язок, інтуїтивне відчуття дороги та тихий хід, навіть під час прискорення.

ЕКОНОМІЯ

FOCUSЗаощадження пального завдяки системі автоматичного старту-стопу (Auto Start-Stop)
При зупинці автівки на світлофорі або при очікуванні у черзі, система автоматичного старту-стопу (Auto Start-Stop) може автоматично вимкнути двигун (однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC). Коли Ви захочете продовжувати рух, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як Ви це зазвичай робите, і система знову активується. Система Auto Start-Stop є особливо ефективною під час руху у місті.

FOCUSЕфективніша зарядка акумулятора
На відміну від традиційних систем, система Smart Regenerative Charging заряджає акумулятор лише тоді, коли це потрібно, уникаючи цього під час натискання водієм педалі акселератора. Ця система допомагає заощадити ще більше пального та ще більше знизити рівень шкідливих викидів.

FOCUSЕфективніше перемикання швидкостей з огляду на використання пального
Підсвічена стрілочка на приборній панелі слугує у якості підказки, коли необхідно перемикнути швидкість для досягнення максимальної паливної ефективності. Це простий, однак доволі ефективний спосіб підвищення економічності кожної поїздки.

FOCUSЕфективніше управління
Інноваційна система Ford Eco Mode постійно оцінює результати Вашої манери керування з огляду на споживання пального. Система аналізує швидкість, перемикання швидкостей, гальмування та рівні випередження, а також кількість коротких і тривалих поїздок. Потім смарт-програма підказує водієві, як заощадити пальне.

Авто, яким керуєте Ви

Завдяки застосованій смарт-технології та інтелектуальному дизайну, нова модель Focus зробить кожну хвилину перебування в авто максимально комфортною, безпечною та приємною.

Інноваційні технології також подбають про те, щоб Ви продовжили концентруватися на дорозі так само, як і на музиці, текстових повідомленнях і телефонних дзвінках під час руху.

Сучасні технології допоможуть вам залишатися в безпечному зв’язку з дорогою і світом навколо Вас, дозволяючи Вам насолоджуватися кожною поїздкою.

Красиво та якісно виготовлений сучасний інтер’єр, який насичений дизайнерськими деталями, поєднує Вас з функціями які зроблять життя легшим, більш розслабленим, зручним і приємним.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

FOCUSКермо з контролем над усіма системами
Нове кермо з трьома перетинками має ергономічну форму і розроблене саме для моделі Ford Focus. Кожна кнопка та елемент керування досяжні для Ваших пальців. Також, незалежно від положення керма, забезпечуються зручність у використанні та найкращий огляд приборної панелі. Кермо постійно удосконалюється, тож чому, скажімо, не обрати варіант керма з підігрівом?

FOCUSРозумне розміщення електронних пристроїв
У центральній консолі передбачено місце для смартфонів та інших типів мобільних телефонів. Є порт USB, передбачений для забезпечення як зв’язку так і можливості зарядки, а також гумовий килимок для безпечного зберігання техніки.

FOCUSВідсутність ключа – це відсутність клопоту
Система Ford KeyFree дозволяє блокувати та розблоковувати доступ до Вашого авто, без необхідності діставати ключ із кишені або сумки: насамперед це важливо, коли руки зайняті.

FOCUSЗапуск двигуна натисканням кнопки
Тепер немає необхідності використовувати ключ. Для запуску двигуна просто натисніть кнопку Ford Power Starter Button і педаль зчеплення (або педаль гальм у випадку автоматичної коробки передач).

FOCUSБезпроблемне авто з системою MyKey®
Ця нова технологія дозволяє встановити максимальну швидкість, нагадування про необхідність пристебнути ремінь безпеки, навіть контролювати рівень звуку аудіосистеми. Для програмування обмежень щодо цього ключа, просто вставте ключ у замок запалювання, запустіть двигун і виконуйте прості інструкції. Ви можете залишити за собою необмежені права «адміністратора» щодо цього ключа або мати декілька ключів, якщо виникне бажання. Система Ford MyKey® є простою у використанні і розроблена для того, щоб Ви були спокійні у випадку, якщо Ви дасте авто другу або члену Вашої сім’ї у тимчасове використання.

FOCUSСклоочисники, які автоматично налаштовуються залежно від інтенсивності дощу
Склоочисники, які налаштовуються залежно від інтенсивності дощу активуються у той момент, коли виявляють наявність вологи на лобовому склі, їх швидкість автоматично регулюється залежно від погодних умов. Можна обрати один із шести режимів чутливості щодо кількості наявної вологи, після чого задіюються склоочисники.

FOCUSБокові складані дзеркала
Із метою уникнення пошкодження, при паркуванні дзеркала складаються автоматично. Крім того, повернені назад, вони захищають стильні вбудовані індикатори.

FOCUSСистема заправки пальним Ford Easy-Fuel для запобігання наповненню пальним іншого виду
Ця корисна технологія практично унеможливлює наповнення баку Вашого авто пальним іншого виду, тому ще некоректний заправний пістолет просто не підійде. А оскільки в системі Ford Easy-Fuel кришка не застосовується, Вам не доведеться більше торкатися брудної кришки.

FOCUSШвидке розмороження лобового скла за допомогою технології Quickclear

Ця технологія дозволяє оперативно почати рух морозними ранками. Просто натисніть кнопку, система усуне обмерзання або розтопить лід протягом декількох секунд, навіть коли температура повітря нижче нуля.

ТЕХНОЛОГІЯ КЕРУВАННЯ

FOCUSОстання технологія «hands-free»
Інформаційно-розважальна система Ford SYNC 2 із функцією контролю голосу (Voice Control) із сенсорним екраном знаходиться на крок попереду від подібних систем із додаванням додаткового 8-дюймового кольорового сенсорного екрана. Цей дисплей із високою роздільної здатністю забезпечує інтуїтивний контроль за допомогою декількох ключових функцій, серед яких телефон, аудіо, клімат-контроль та додаткові можливості навігації за допомогою голосових команд або сенсорного управління.

FOCUSПаркування стало ще легшим
Технологія Active Park Assist допомогає паркуватися без застосування рук паралельно трафіку. Технологія визначає місце паркування, потім здійснює управління кермуванням заднім ходом.


FOCUSШвидке перемикання передач, за допомогою натискання пальцем
Оберіть автоматичну трансмісію, і у Вас з’явиться можливість користуватися системою Automatic Paddle Shift Controls, тобто перемикати швидкості натисканням пальцями на кнопки, подібно до того, як це робиться у спортивних авто з підвищеними динамічними характеристиками. Ці кнопки розташовані обабіч перетинки керма, права кнопка застосовується для підвищення ступеня, а ліва – для пониження ступеня. Таким чином з’являється можливість швидкого перемикання передач, навіть на поворотах.

FOCUSТрансмісія Ford PowerShift. Швидкість та заощадження пального
Ця передова 6-ти ступінчаста коробка передач, яка поєднує зручність автоматичної коробки передач із контролем людини у випадку механічної коробки передач, попередньо обирає потрібну для Вас передачу, тому Ви не витрачаєте сили на перемикання. Трансмісія PowerShift є блискавично швидкою, перемикання відбувається без ривків, що забезпечує плавний хід, заощадження пального, зниження рівня викидів CO 2, порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

Повідомлення про небезпеку
Під час паркування, датчики, встановлені на задніх крилах, можуть розпізнати небезпеку обабіч авто і повідомити водія про це з метою уникнення зіткнення.

FOCUSКруїз-контроль підлаштовується автоматично
Маючи у розпорядженні технологію адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, Ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини.

FOCUSСмарт-фари
Фари Bi-Xenon використовуються разом із передовою системою Adaptive Lighting, яка регулює потужність залежно від освітлення. Залежно від типу дороги, система може обрати один з семи типів пучка світла, забезпечуючи Вам найкращу видимість. Система може задіювати також поворотне освітлення залежно від напряму, в якому Ви повертаєте.

Ціни

КомплектаіїTrendComfortComfortBusinessBusinessBusiness
Кузовседанхетчбеквагонхетчбекседанвагон
1.6 (105 к.с.), бензин, МТ5регулярна
ціна
437 426*
акційна ціна
372 611**
регулярна
ціна
477 372*
акційна ціна
404 949**
регулярна
ціна
500 688*
акційна ціна
425 282**
1.0 (125 к.с.), Ecoboost бензин, МТ6регулярна
ціна
548 660*
акційна ціна
467 117**
регулярна
ціна
554 770*
акційна ціна
505 717**
регулярна
ціна
572 007*
акційна ціна
487 477**
1.6 (125 к.с.), бензин, АТ6регулярна
ціна
552 095*
акційна ціна
470 114**
регулярна
ціна
575 412*
акційна ціна
490 447**
1.0 (125 к.с.), Ecoboost бензин, АТ6регулярна
ціна
600 036*
акційна ціна
511 921**
регулярна
ціна
606 116*
акційна ціна
553 647**
регулярна
ціна
623 383*
акційна ціна
532 283**
1.5 (95 к.с.), дизель, МТ6регулярна
ціна
554 192*
акційна ціна
471 942**
регулярна
ціна
577 540*
акційна ціна
492 302**
1.5 (120 к.с.), дизель, МТ6регулярна
ціна
624 447*
акційна ціна
570 759**
регулярна
ціна
630 588*
акційна ціна
576 493**
регулярна
ціна
647 824*
акційна ціна
553 597**
Доплата за колір металік (Absolute Black,Moondust Silver, Deep Impact Blue, Magnetic)11 940**12 190**12 190**13 050**13 050**12 190**
Доплата за колір металік (Iceberg, Tiger Eye, Caribou, Tectonic Silver)14 525**14 835**14 835**15 875**15 875**14 835**
Доплата за колір металік (Candy Red)17 655**18 020**18 020**19 290**19 290**18 020**

*Ціни вказані в гривні станом на 1 вересня 2017 року

**Акція діє в дилерській мережі Форд в Україні в період з 12 вересня 2017 року по 30 вересня 2017 року на авто Форд. Акційна ціна розраховується наступним чином: від поточного курсу валют, що висвітлюється на www.winner.ua, віднімається 2 грн та розраховується за формулою: акційна вартість авто = вартість авто за регулярною ціною (згідно курсу на www.winner.ua) – додаткова акційна знижка – 2 гривні (від курсу на www.winner.ua). Детальніше про умови та місце проведення акції дізнайтеся у найближчого дилера Форд в Україні та на сайті www.ford.ua.

Детальний прайс-лист можна завантажити ось тут

Дізнатися ціни на спеціальну версію Focus R&B 2017 року