Огляд Нові Ford C-MAX та GRAND C-MAX

Родинне життя завжди сповнене метушні. Саме тому новий Ford C-MAX створений для того, щоб кожна подорож була невимушеною.

Яку б модель Ви не обрали – п’ятимісний C-MAX або семимісний Grand C-MAX, – Ви будете вражені новим рівнем гнучкості її налаштувань, практичності та економічності.

Додайте сюди надзвичайну продуктивність, чітке та м’яке керування і цілу низку провідних технологій – і, можливо, Ви знайшли свій ідеальний автомобіль.

C-MAXНОВИЙ C-MAX: ЗАТИШНЕ МІСЦЕ ДЛЯ П’ЯТЬОХ

Гнучкий і просторий автомобіль майстерно оснащений низкою провідних технологій, що збережуть Ваш час і зусилля, та дверима багажника, які можна відчиняти легким доторком ноги під заднім бампером, що стане в пригоді, якщо у вас зайняті руки.

C-MAXНОВИЙ GRAND C-MAX: ГНУЧКИЙ ПРОСТІР ДЛЯ СІМОХ

Якщо шукаєте гнучкість і мобільність, новий Grand C-MAX – саме те, що Вам потрібно. Завдяки оригінальній конструкції салону Ви зможете сповна насолодитисяпоїздкою зі своїми рідними, а зручний крізний прохід дозволить легко пройти до заднього ряду сидінь.Ви також зможете оцінити широкий діапазон функцій, систем і технологій, покликаних полегшити Ваше життя. Наприклад, система активної допомоги при паркуванні Active Park Assist допоможе Вам припаркуватися у вузьких місцях без зайвого клопоту та навіть не торкаючись керма.

Дизайн

Щоб привести дизайн у відповідність з міжнародним стилем «Єдиний Ford» (One Ford), було встановлено фірмову решітку в формі трапеції, що додає виразності та елегантності передку оновлених автомобілів сімейства C-MAX. Форсунки омивачів було приховано за вітровим склом, що доповнює чистоту дизайну нового капота, а точені, елегантніші лінії фар та подовжені протитуманні ліхтарі, формі яких надали більше схожості прямокутнику, підкреслюють виразність передка.

Багажним дверям надали більш плавну та витончену суцільну форму з використанням техніки лазерної пайки, яка передбачає нанесення охайніших та надзвичайно міцних зварювальних швів на тонкі листи металу. Компактний дизайн задніх ліхтарів доповнює сучасну зовнішність оновлених автомобілів.

ЄКСТЕР’ЄР

C-MAXC-MAXC-MAXC-MAX
C-MAXC-MAXC-MAXC-MAX

 

ІНТЕР’ЄР

C-MAXC-MAXC-MAX

 

КОЛЬОРИ

 • C-MAX
  C-MAX
  C-MAX
  Blazer BlueCaribouDeep Impact Blue
  C-MAX
  C-MAX
  C-MAX
  Frozen WhiteMagneticMoondust Silver
  C-MAX
  C-MAX
  C-MAX
  Panther BlackRace RedTectonic Silver

ФУНКЦІЇ

У кожної технології завжди має бути своє призначення, а призначення нових C-MAX і Grand C-MAX – забезпечити Вам якомога вищий рівень комфорту, зв’язку та захисту.

Тож відкрийте для себе цілий ряд відмінних і простих у використанні технологій і дозвольте їм просто працювати на Вас.

ВРАЖЕННЯ ВІД КЕРУВАННЯ

C-MAXБагажник, що відчиняється й зачиняється автоматично

Автоматичні дверцята багажника – безцінна функція, якщо у Вас зайняті руки. Головне, щоб Ви мали при собі ключі (у сумці чи у кишені), – легкого доторку ноги під заднім бампером достатньо, щоб дверцята багажника автоматично відчинилися або зачинилися.

C-MAXПаркування стало ще легшим

Технологія активної допомоги при паркуванні Active Park Assist допомагає паркуватися без застосування рук паралельно трафіку і полегшує перпендикулярне паркування (наприклад, на багатоповерхових стоянках). Технологія визначає місце паркування, потім здійснює управління кермуванням заднім ходом. Функція Side Parking Aid попереджає про будь-які перешкоди, а Park Out Assist допоможе виїхати з найвужчих паркувальних місць.

C-MAXКруїз-контроль підлагоджується автоматично

Маючи у розпорядженні систему адаптивного круїз-контролю Adaptive Cruise Control, Ви обираєте швидкість, з якою хочете рухатися, а система автоматично підтримуватиме її. Якщо ж вбудований датчик RADAR зафіксує транспортний засіб попереду, то швидкість буде знижено для дотримання відповідної відстані. Щойно відрізок дороги попереду звільниться від автомобілів, система почне підвищувати швидкість до моменту досягнення встановленої величини.

C-MAXЗатишок, гнучкість, відкидні сидіння

У C-MAX може затишно розміститися родина з п’яти осіб, а завдяки трьом роздільним відкидним сидінням третього ряду можна ще більше розширити простір салону. У семимісному Grand C-MAX також є можливість скласти середнє сидіння другого ряду під сидіння праворуч – така геніальна конструкція 2+2+2 створює за необхідності крізний прохід для швидкого переходу через салон.

C-MAXЛегкий доступ – будь-де й будь-коли

Завдяки унікальному продуманому дизайну зсувних дверей пасажири можуть легко увійти та вийти, а на запруджених автостоянках стало легше уникнути ударів дверима з іншими авто чи об стіни.

 

 

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

C-MAXВижміть зі свого двигуна все

Третій рік поспіль 3-циліндровий 1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost виграє премію «Міжнародний двигун року», і не дарма. При потужності 100 та 125 к. с. для C-MAX та Grand C-MAX відповідно маса викидів CO2 становить лише 117 і 119 г/км – тієї ж потужності досягає стандартний 1,6-літровий двигун, але з більшими витратами пального та викидами вуглекислого газу.

C-MAXАбсолютно нова пропозиція

1,5-літровий TDCi – це новітній двигун, заснований на 1,6-літровому TDCi із підвищеною потужністю до 120 к. с. порівняно із попередніми 115 к. с. Також він значно знижує споживання пального та викиди. Зараз цей двигун пропонується із 6-ступінчастою механічною коробкою передач, але незабаром очікується модель із 6-ступінчастою автоматичною.

C-MAXДизельний двигун із низьким рівнем шкідливих викидів

У нового 2,0-літрового TDCi потужність також підвищилася від 140 к. с. на попередній моделі до 150 к. с. на нових C-MAX і Grand C-MAX. Двигун пропонується зі 6-ступінчастою механічною та 6-ступінчастою автоматичною коробками передач

 

БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

C-MAXНайвища нагорода за новий рівень безпеки

Нові C-MAX і Grand C-MAX обладнані технологіями, які пройшли попередню перевірку й отримали найвищу нагороду Європейської програми оцінки безпеки нових автомобілів Euro NCAP. Така нагорода надається лише за вищий рівень наявних в автомобілі технологій, задіяних перед, під час і після аварійних ситуацій, до яких належать система автоматичного гальмування Active City Stop, система попередження про схід зі смуги руху Lane Keeping Aid та система сповіщення водія Driver Alert.

C-MAXВпевненість в умовах ризику

Автомобіль обладнано системою динамічної стабілізації руху (ESP), до якої у свою чергу входить низка технологій, покликаних тримати Ваш автомобіль під контролем. Сенсори виявляють будь-які несподівані зміни у керуванні, гальмуванні чи поведінці автомобіля, які можуть призвести до втрати контролю, а ESP точно підлаштовує швидкість кожного колеса окремо та стабілізує автомобіль, попереджаючи можливість ковзання та буксування. До ESP також входять системи допомоги при старті вгору Hill Start Assist, екстреного гальмування Emergency Brake Assist та попереднього підвищення тиску в гальмівній системі Electronic Brake Prefill.

C-MAXПередаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist

Система виявлення пішоходів Pre-Collision Assist функціонує незалежно від швидкості, виявляючи об’єкти, що рухаються. Якщо система повідомила про можливість зіткнення, а водій не реагує на це, вона генерує візуальне та аудіоповідомлення, після чого гальма спрацьовують з докладанням середнього зусилля*

Ціни

Для уточнення цін  зверніться до нашого відділу продажу для отримання найвигіднішої пропозиції.

Телефони:

0432 55 20 20, 067 430 06 51,  067 431 22 89