Огляд Транзит 2 Т

TRANSIT 2 TОновлений Ford Transit – це найбільший фургон у лінійці. Завдяки широкому вибору колісних баз, типів кузова, висоти даху, двигунів тощо ця модель пропонує великий асортимент опцій, що дозволяють точно визначити технічні характеристики вашого автомобіля. Іншими словами, скажіть, яким бізнесом ви займаєтеся, наведіть ваші вимоги – і ви знайдете версію моделі Transit, створену спеціально для виконання даної роботи.

TRANSIT 2 TУ довгий список сучасних технологій входить система Ford SYNC з функцією невідкладної допомоги, адаптивний круїз-контроль і система допомоги під час виконання поворотів. Вони всі створені для полегшення життя, і багато з цих систем працюють автоматично, дозволяючи вам сконцентруватися на важливіших речах.

TRANSIT 2 T

Інші технології, такі як інтелектуальна система рекуперативної підзарядки, роблять потужні нові двигуни моделі Transit ще більш паливно економічними.

Що стосується простору для вантажів – який об’єм вам потрібен? Оновлений Transit має великий максимальний вантажний простір до 15 м3, і він достатньо багатофункціональний для розміщення предметів довжиною до 4,2 м (зі встановленою стандартною перегородкою). Передбачено також опорну плиту для напівпричепа до 3,5 т. І щоб ви не перевозили, надзвичайно надійні замки та складні системи сигналізації захистять і вас, і ваш автомобіль.

Дізнайтеся більше про оновлений автомобіль Transit і відкрийте для себе його: дизайн, особливості водіння, економічну рентабельність і витрати, технічні характеристики та ефективність, засоби безпеки та захисту, типи кузова та місткість, а також моделі.

Дизайн

Кожен міліметр нового Transit створено для того, щоб допомогти вам ефективно, продуктивно та рентабельно вести бізнес. Фургон став місткішим, витривалішим та довговічнішим. У той час як його внутрішній дизайн створює вражаючий та сучасний імідж, зовнішній контур робить автомобіль більш аеродинамічним, додатково сприяючи паливній економічності. Салон елегантний, комфортабельний та виконаний у стилі легкового автомобіля. Але це Transit, і він, крім іншого, практичний та побудований для використання протягом тривалого часу.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

TRANSIT 2 TЗсувні дверіTRANSIT 2 TЗручність завантаженняTRANSIT 2 TЧудова вантажопідйомністьTRANSIT 2 TСтильний дизайн
TRANSIT 2 TПаливна економічністьTRANSIT 2 TМодифікації кузовуTRANSIT 2 TЗручність керуванняTRANSIT 2 TІноваційні системи
TRANSIT 2 TПотужні двигуниTRANSIT 2 TБезпекаTRANSIT 2 TЯскравий екстер’єрTRANSIT 2 TМінібус

 

САЛОН

TRANSIT 2 TСтильний салонTRANSIT 2 TЗручна посадкаTRANSIT 2 TКорисні нішиTRANSIT 2 TДодаткові полички
TRANSIT 2 TПасажирський відсікTRANSIT 2 TМісткістьTRANSIT 2 TКріплення для пасків безпекиTRANSIT 2 TПолички
TRANSIT 2 TВантажопідйомністьTRANSIT 2 TЕкономічний режим водінняTRANSIT 2 TЗручна навігаціяTRANSIT 2 TБортовий комп’ютер

 

КОЛЬОРИ

TRANSIT 2 TBlazer BlueTRANSIT 2 TDeep Impact BlueTRANSIT 2 TFrozen WhiteTRANSIT 2 TBrisbane Brown
TRANSIT 2 TTectonic SilverTRANSIT 2 TMoondust SilverTRANSIT 2 TPanther BlackTRANSIT 2 TRace Red
TRANSIT 2 TStratosphereTRANSIT 2 TMagnetic

Продуктивність та експлуатаційні витрати

Оновлений Transit заслужив свою високу репутацію за місткість і багатофункціональність. За будь-якої колісної бази, висоти даху або типу кабіни ви гарантовано отримаєте просторий вантажний відсік і велику довжину завантаження. Планування багажнику здійснено спеціально для максимізації доступного простору. У результаті в усій лінійці автомобілів достатньо місця для чотирьох європалет, а у моделі L4 (Jumbo) – для п’яти. Бокові та задні двері спроектовані для полегшеного завантаження та розвантаження вашого автомобіля. І у той час як ефективність вашого фургону допоможе заробити більше грошей в рамках вашого бізнесу, низькі експлуатаційні витрати сприятимуть їх економії.

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

TRANSIT 2 T

Більше місця для довгих вантажів

У ваш фургон з легкістю увійдуть вантажі, які у випадку з іншими комерційними автомобілями доведеться перевозити на встановленому на даху багажнику. Насправді усі оновлені автомобілі Transit демонструють підвищену довжину завантаження, а тому в залежності від моделі ви можете обрати можливість розміщення на підлозі предметів довжиною до 3,04 м, 3,49 м і 4,21 м при встановленій повнорозмірній сталевій перегородці.

TRANSIT 2 TПолегшений доступ до фургону

У задній бампер вбудована широка сходинка з покриттям, що забезпечує надійний контакт, і вона полегшує доступ до вантажного простору та додає зручності під час завантаження вручну.

TRANSIT 2 TТочки для кріплення, що допоможуть зберегти ваш вантаж

Точки для кріплення, розташовані на бокових стінах, допоможуть підтримати порядок на підлозі вантажного відсіку, і вони відповідають обом стандартам DIN та ISO. Крім того, у базовій комплектації встановлюється повнорозмірна сталева перегородка.

TRANSIT 2 TКраще освітлення вантажного відсіку для безпечнішого та полегшеного завантаження

Нові лампи у вантажному відсіку вдвічі яскравіші, ніж попередні моделі, і вони встановлюються у базовій комплектації. Крім того, у разі необхідності ви можете вибрати варіант над’яскравих світлодіодів. У автомобілі такого розміру це розумне та надзвичайно практичне рішення.

TRANSIT 2 TВитривалі бокові двері з плавним рухом

З таким великим вантажним простором життєво необхідно мати бокові двері, а у зв’язку з надзвичайно частим використанням увесь механізм побудований так, щоб забезпечити максимальну легкість в експлуатації та довговічність. Ручка для відкриття подвійної дії сприяє плавному руху в обох напрямках, а спеціальний стопор фіксує двері у відкритому положенні. Якщо вони неправильно закриті або заблоковані, лунає попереджувальний сигнал.

TRANSIT 2 T

Задні двері, що широко відкриваються

Витривалі задні двері обладнуються ущільнювачем по всьому периметру, що допомагає зменшити шум, забезпечує більш надійне закриття та попереджає потрапляння вологи у вантажний відсік. У залежності від моделі можуть встановлюватися додаткові петлі з відкриттям убік від автомобіля та фіксацією під кутом 90 градусів, а контрольні важелі, що не використовуються, складатимуться у двері. Наклейки на внутрішніх краях дверей, що відбивають світло, забезпечують належне та помітне попередження для інших учасників дорожнього руху, коли двері відкриті під кутом 90 градусів.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВИТРАТИ

TRANSIT 2 T

Довгі міжсервісні інтервали

Усі частини та компоненти оновленого Transit спроектовані для максимальної довговічності, і вони працюють довше, не потребуючи обслуговування. Саме тому міжсервісні інтервали встановлені з періодичністю у 25 000 км або 1 рік.

TRANSIT 2 T

Довга гарантія від наскрізної корозії для додаткової упевненості

Для доведення якості конструкції фургону оновлений Transit у базовій комплектації супроводжується 12-річною гарантією від наскрізної корозії.

Технічні характеристики нового Transit

Лінійка нових 2,2-літрових дизельних двигунів TDCi з 6-ст. трансмісією забезпечує потужність і крутний момент високого рівня у поєднанні з виключною паливною ефективністю. Маючи такі технології, як інтелектуальна система рекуперативної підзарядки, регулювання прискорення та система автоматичної зупинки та запуску двигуна, Transit створений для економії палива, зменшення експлуатаційних витрат і максимального повернення вашої цінної інвестиції

ПОТУЖНІСТЬ

TRANSIT 2 TНайновіші потужні та паливно економічні дизельні двигуни

Transit приводиться в рух лінійкою з трьох удосконалених 2,2-літрових двигунів TDCi. Завдяки 6-ст. трансмісії з переднім приводом ці нові агрегати надають 100, 125 або 155 кінських сил з крутним моментом до 385 Нм для максимальної тягової потужності та меншої кількості переключень передач. Винахідливі технічні рішення стали основою для виключної паливної економічності, невеликих обсягів викидів і швидкого та ефективного розігріву навіть у найхолодніших умовах. А ефективність фургону можна надалі підвищувати завдяки технологіям економічності ECOnetic від компанії Ford.

ЕКОНОМІЯ

TRANSIT 2 TЕфективніший спосіб зарядки акумулятора

На відміну від звичайних систем функція інтелектуальної рекуперативної підзарядки поповнює заряд акумулятора тільки тоді, коли потрібно, і вона по мірі можливості уникає цього, коли ви тиснете на педаль акселератора. Технологія допомагає зекономити ще більше палива та додатково зменшує обсяги викидів.

TRANSIT 2 TВикористовуйте менше палива з системою автоматичної зупинки та запуску двигуна

Коли ваш автомобіль зупиняється на світлофорі або працює вхолосту у заторі, ця технологія, що встановлюється у розширених комплектаціях, здатна автоматично глушити двигун, продовжуючи при цьому постачати електричну енергію у такі важливі пристрої, як система вентиляції, радіоприймач і Ford SYNC. Коли ви готові рухатися далі, просто натисніть педаль зчеплення та, як зазвичай, включіть першу передачу, і двигун запуститься знов. Система автоматичної зупинки та запуску особливо ефективна на вулицях міст, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

TRANSIT 2 TІнтелектуальна інформаційна система, що зробить вашу поїздку ефективнішою

Інноваційна система екологічного режиму руху від компанії Ford постійно оцінює вплив вашої манери водіння на споживання палива. Вона аналізує швидкість, перемикання передач, гальмування та рівень прогнозування майбутніх подій, а також кількість коротких і довгих поїздок, що ви здійснюєте. Після цього інтелектуальне програмне забезпечення дасть вам поради щодо шляхів покращення паливної економічності.

TRANSIT 2 TПідвищена паливна економічність, зменшення викидів

Оберіть альтернативну модель ECOnetic – і ви отримаєте 7% підвищення передатного відношення, що означає розширення діапазону використання кожної передачі. Крім того, ви скористаєтеся такими перевагами, як покращена паливна економічність і зменшення обсягів викидів, що становитимуть лише 169 г СО 2/км.

TRANSIT 2 TРегулювання прискорення зробить водіння економнішим

Ця інноваційна система контролює коефіцієнт прискорення вашого фургона, ураховуючи, пустий він або частково завантажений. У результаті ви можете очікувати зменшення споживання палива до 15% у залежності від вашої манери водіння. Крім того, технологія допоможе зменшити зношування двигуна, гальм і шин, а також інших компонентів.

TRANSIT 2 TІндикатор перемикання передач для ще більшої економічності

Світлодіод на панелі приладів підкаже вам кращий момент для перемикання передачі, що забезпечить максимальну паливну ефективність. Цей простий, але дієвий метод зробить кожну вашу поїздку економнішою

 

КЕРУВАННЯ

TRANSIT 2 T

Кожен поворот стає легкою задачею

Діаметр повороту фургона L2 Transit Van становить лише 11,9 метра (11,4 м у версії L1 Chassis Cab). І навіть довші моделі надзвичайно маневрені, їх легко повертати, і цьому особливо сприяє удосконалений підсилювач керма.

Типи кузова та місткість

Один фургон – безліч варіацій

Один, два чи більше пасажирів. Середня, довга, довга розширена та наддовга розширена колісна база. Високий, середній або низький дах. Оберіть оновлений Transit – і ви зможете створити фургон, що побудований майже спеціально для вашого бізнесу.

TRANSIT 2 TКузов Van

Колісна база: L2 (середня), L3 (довга), L4 (довга з подовженим заднім звісом)

Висота даху: H2 (середній дах) і H3 (високий дах)

Повна маса автомобіля: 2 900-4 700 кг

Сидінь: 2-3

TRANSIT 2 TКузов Kombi

Колісна база: L2 (середня), L3 (довга), L4 (довга з подовженим заднім звісом)
Висота даху: H2 (середній дах) і H3 (високий дах)
Повна маса автомобіля: 3 100-4 300 кг
Сидінь: 2-9
*Модель з’явиться невдовзі

TRANSIT 2 TКузов Chassis Cab

Колісна база: L1 (коротка), L2 (середня), L3 (довга), L4 (довга з подовженим заднім звісом), L5* (подовжена)

Висота даху: H1 (низький дах)

Сидінь: 2-3

*Модель L5 з’явиться невдовзі

Ціни


ВАНТАЖНІ

КомплектаціїVAN F350L2H2 125 TRENDVAN F350L3H3 125 TRENDVAN R350L4H3 125 TRENDVAN R470L4H3 155 TREND
2.2 (125 к.с.), дизель, МТ6регулярна ціна
807 402 грн *
акційна ціна764 016 грн**
регулярна ціна
844 383 грн*
акційна ціна799 966 грн**
регулярна ціна
896 235 грн*
акційна ціна
850 371 грн**
2.2 (155 к.с.), дизель, МТ6регулярна увна
1 015 257 грн*
акційна ціна
966 072 грн**
Доплата за колір металік
(Panther Black, Deep Impact Blue, Moondust Silver, Magnetic, Stratoshere)
13 605**13 605**13 605**13 605**
КОЛІСНА БАЗАL2H2 (MWB)L3H3 (LWB)L4H3 (LWB Jumbo)L4H3 (LWB Jumbo)

*Ціни вказані в гривні станом на 30 червня 2017 року

**Акція діє в дилерській мережі Форд в Україні в період з 01.07.2017 року по 31.07.2017 на авто, що знаходяться в Україні. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується за міжбанківським валютним курсом на день здійснення оплати. Міжбанківський курс відображується на веб-сайті http://www.winner.ua/.

Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні.

Дізнатися про ціни можна тут

 

 

 

 


ВАНТАЖНО-ПАСАЖИРСЬКІ

КомплектаціїKOMBI DC F310L2H2 125 TRENDKOMBI DC F330L3H2 125 TREND
2,2 (125 к.с.), Дизель, МТ6регулярна ціна
923 979 грн*
акційна ціна
877 341 грн* *
регулярна ціна
878 206 грн*
акційна ціна
832 846 грн** 
Колісна базаMWB (L2)LWB (L3)
Доплата за колір металік13 605 грн**13 605 грн**

*Ціни вказані в гривні станом на 30 червня 2017 року

**Акція діє в дилерській мережі Форд в Україні в період з 01.07.2017 року по 31.07.2017 на авто, що знаходяться в Україні. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується за міжбанківським валютним курсом на день здійснення оплати. Міжбанківський курс відображується на веб-сайті http://www.winner.ua/.

Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні.

Ознайомитися з детальним прайс-листом

 

 

 


ПАСАЖИРСЬКІ

КомплектаціїMINIBUS R410L3H2 135 TRENDMINIBUS R460L4H3 135 TREND
2.2 (135 к.с.), дизель, МТ6регулярна ціна
1 191 583 грн*
акційна ціна
1 137 479 грн**
регулярна ціна
1 280 924 грн *
акційна ціна
1 224 327 грн** 
Кількість місць (включаючи водія)1518
Колісна базаLWB(L3)LWB EL (L4)
Доплата за колір металік13 605 грн**13 605 грн**

*Ціни вказані в гривні станом на 30 червня 2017року
**Акція діє в дилерській мережі Форд в Україні в період з 01.07.2017 року по 31.07.2017 на авто, що знаходяться в Україні. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується за міжбанківським валютним курсом на день здійснення оплати. Міжбанківський курс відображується на веб-сайті http://www.winner.ua/.

Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні.

Ознайомитися з детальним прайс-листом

 

 


ШАСІ

КомплектаціїR350L2 125 AMB PLUSR350L3 125 AMB PLUSR470L4 155 AMB PLUS
2.2 (125 к.с.), Дизель, МТ6регулярна ціна
788 985*
акційна ціна
746 113** 
регулярна ціна
811 186*
акційна ціна
767 695** 
2,2 (155 к.с.)регулярна ціна
950 084*
акційна ціна
902 718** 
Колісна базаMWB (L2)LWB (L3)LWB EL (L4)

*Ціни вказані в гривні станом на 30 червня 2017 року

**Акція діє в дилерській мережі Форд в Україні в період з 01.07.2017 року по 31.07.2017 на авто, що знаходяться в Україні. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується за міжбанківським валютним курсом на день здійснення оплати. Міжбанківський курс відображується на веб-сайті http://www.winner.ua/.
Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Зображений автомобіль може містити додаткове (опційне) обладнання та може відрізнятися від запропонованих у салоні.
Ознайомитися з детальним прайс-листом